Aranżacja ogrodów

Skończyłeś budowę domu i marzysz o pięknym ogrodzie? Masz dookoła domu kawałek trawnika, a chciałbyś go zamienić w pełen kwiatów ogród? Nasza firma chętnie Ci pomoże i zaprojektuje ogród Twoich marzeń.

Kompleksowo zajmujemy się aranżacją przestrzeni wokół domu, biura czy instytucji. Dbamy o wydzielenie różnych stref w Twoim ogrodzie. Staramy się tak zaaranżować całą przestrzeń, żeby nawet wydzielone ścieżki komunikacyjne były zintegrowane z układem całego ogrodu.

Jeśli masz taką potrzebę, staramy się znaleźć zarówno miejsce do spokojnego wypoczynku w ciszy, jak i miejsce do zabawy dla dzieci. W oparciu o posiadaną wiedzę i doświadczenie staramy się, żeby wydzielone strefy wzajemnie się przenikały, uzupełniały, a przy tym tworzyły jedną całość. Dzięki naszej pracy Twój ogród będzie doskonały, a Ty będziesz w nim mógł dobrze odpocząć. Zadzwoń do nas i sam się o tym przekonaj.

 

 

 

Oczka wodne

Wyobraź sobie szum górskiego strumienia, mieniącą się na słońcu wodę czy odbijające się w niej chmury. Czyż nie czujesz się jak na wakacjach? A czy nie byłoby dobrze, gdybyś mógł się tak czuć na co dzień? Teraz nie musisz czekać na wakacje, żeby dobrze odpocząć Dzięki nam będzie to możliwe przez cały rok.

Wykonujemy instalacje wodne, które poprawiają jakość odpoczynku w ogrodzie. Możemy zrobić oczko wodne, kaskadę czy fontannę. Wykonane przez nas punkty wodne często przypominają naturalne źródła wody. Na życzenie klienta możemy także wykonać instalację wodną w stylu nowoczesnym.

Przy wykonywaniu prac korzystamy z materiałów wysokiej jakości, nie ma więc mowy o awaryjności. Jeśli chcesz się mieć oczko wodne ze złotymi rybkami, fontannę czy górski strumyk to skorzystaj z usług naszej firmy. Nie czekaj aż złota rybka spełni Twoje marzenia, zadzwoń do nas.

 

 

 

Nawadnianie 

Masz dość zastanawiania się czy i kiedy podlewać swój ogród? Nie masz czasu na tracenie czasu z wężem ogrodowym w ręce? Teraz możesz o tym zapomnieć powierzając instalację do nawadniania naszej wyspecjalizowanej firmie.

Oferujemy projekt i wykonanie kompletnych instalacji do nawadniania ogrodów. Wykonujemy instalacje zarówno na etapie zakładania ogrodu, jak i w ogrodach już istniejących. Montujemy zarówno proste systemy, w których sterowanie nawadnianiem zależy od człowieka, jak i bardziej skomplikowane układy, sterowane komputerowo.
Dzięki nim nie musisz pamiętać o wieczornym podlewaniu Twoich roślin. Przekonaj się sam jak zielony może być Twój trawnik. Zadzwoń do nas i dowiedz się jaki system nawaniania będzie najlepszy do Twojego ogrodu.

 

 

 

Kostka brukowa

Chcesz spacerować po ogrodzie zaraz po deszczu, ale nie lubisz chodzić po mokrej trawie? Może czas na ułożenie chodniczka z kostki brukowej? Dzięki naszym wykwalifikowanym pracownikom możemy spełnić to życzenie.
Zgrany zespół naszych wykonawców wie gdzie i jakie ścieżki warto wykonać. Nasi pracownicy starają się, żeby spełniały one nie tylko funkcję komunikacyjną, ale były również ozdobą ogrodu. Dobierają wygląd i układ kostki brukowej do charakteru ogrodu. Wykonują chodniki, podjazdy, tarasy. Mogą ułożyć nawet najbardziej skomplikowany wzór, a także znak graficzny czy napis.
Stosujemy zarówno kostki betonowe, jak i kostki z kamienia naturalnego. Wszystko zależy od tego jaki efekt chcesz osiągnąć. Dzięki ich doskonałej pracy będziesz mógł cieszyć się spacerami po ogrodzie nawet zaraz po deszczu. Zadzwoń do nas i już dziś umów się na spotkanie.

 

 

 

Mała architektura

Czy przypominasz sobie amerykańskie filmy, w których najbardziej romantyczne sceny dzieją się na mostkach czy w ogrodowych altankach? Czy zawsze po obejrzeniu takiego filmu miałeś ochotę mieć taką budowlę w swoim ogródku? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a takie budowle mogą zagościć także u Ciebie.
Zajmujemy się budowaniem obiektów małej architektury w przydomowych ogródkach. Możemy dla Ciebie zbudować altanę, mostek czy pergolę. Drewno, którego używamy do budowy jest zawsze odpowiednio zakonserwowane i będzie odporne na trudne warunki atmosferyczne.
Dysponujemy bazą projektów gotowych altan, ale możemy także wykonać coś specjalnego zgodnie z Twoimi oczekiwaniami i projektem. Romantyczna altanka.

 

 

+ 48 663 627 335

www.ogrodyslupsk.pl

Skontaktuj się z nami

+48 663 627 335

Strzelino 10 76-200 Słupsk

Usługi ogrodnicze, zakładanie i serwis ogrodów

Naszą specjalnością jest projektowanie ogrodów oraz urządzanie terenów zielonych. Wykonujemy oczka wodne, fontanny, systemy nawadniania, układamy ścieżki, drogi, podjazdy z kostki granitowej, kamienia polnego i kamienia naturalnego, realizujemy elementy ogrodowej architektury drewnianej.